به بهانه برگزاری رویداد استارتاپ ویکند در سرتاسر ایران ( مشهد ، شیراز، بابلسر)

پیشنهاد میکنم حتما این پست را در زمینه تجربه شخصیم از حضور در این رویداد را مطالعه کنید!

چه عاملی باعث موفقیت یک استارت آپ می شود ؟ خون و عرق و اشک ریختن و جان کندن ممکن است کمک کند اما به تنهایی کافی نیست . لازم است که کارآفرینان، تیمی درست ومتعهد و متشکل از اعضایی که دارای مهارتهای مکمل هستند داشته باشند ، باید بطور پیوسته از جانب مشتری ها فیدبک و تایید داشته باشند ، باید به شرکا و پارتنرهای خود اعتماد داشته باشند وبه افرادی که با آنها کار می کنند قدرت بدهند . باید در حین کار در حال آموختن هم باشند و پیوسته کار کنند تا نیازهای بازار را بدانند .

موسسان رویداد استارتاپ ویکند در بخشی از مقدمه کتاب استارتاپ ویکند می نویسند :

ما طی سه سال گذشته در استارت آپ ویکند ، بارها و بارها شاهد تمام این موارد بوده ایم و از اینکه افراد در بازه زمانی ۵۴ ساعتهِ استارت آپ ویکندها در سرتاسر دنیا ، قادر به انجام رساندن چه موفقیت هایی بوده اند شگفت زده شده ایم . برخی از افراد پس از اولین جلسه ویکند توانستند برای پروژه شان شریک ، سرمایه کمکی (Seed Money) برای چندین ماه آینده و صدها مشتری که پیشاپیش برای خرید محصول یا سرویسِ پیشنهادی آنها ثبت نام کرده بودند ، پیدا کنند . اما برای بیشتر شرکت کنندگان ،استارت آپ ویکند تنها یک شروع است . شروع یک روند فراگیری پر از هیجان و انرژی که طی سالهای بعدش ادامه خواهد داشت .

شرکت کنندگان در رویداد استارتاپ ویکند کارآفرینی را در عمل تجربه خواهند کرد ! یعنی تجربه می کنند که چطور می شود ایده تجاری خود را در ۶۰ ثانیه با ۲۰۰ نفر غریبه در میان بگذارد . تیم ها وقتی بدانند سایر افراد ایده های مشابه دارند چگونه به رقابت خواهند پرداخت و چطور می توان تنها طی چند ساعت فهمید افراد چه توانایی ها و اطلاعاتی در زمینه مربوطه دارند ،و چه حسی دارد وقتی بتوان تعدادی از با تجربه ترین و موفق ترین افراد و صاحبان حرفه در دنیای استارت آپ را از نزدیک ملاقات کرد.

با حضور در رویداد استارتاپ ویکند می توانید این موارد را تجربه کنید( جالبه بدونید که تجربه کردن این موارد در دنیای واقعی هزینه زیادی دارد،ولی شما به راحتی و با حضور در این رویداد در محیطی شبیه سازی شده تمامی موارد را تجربه خواهید کرد):

  • با اطلاعات ارزشمندی در مورد به اشتراک گذاشتن ایده های تجاری خود با دیگران آشنا می شوید!
  • چگونگی تشکیل یک تیم مناسب برای موفق شدن پروژه تان را در عمل تجربه می کنید!
  • اهمیت و ارزش فراگیری تجربی ( یادگیری در عمل ) را از نزدیک درک می کنید!
  • یاد میگیرید که چگونه قبل از ارایه محصول نهایی تان نبض مشتری و بازار را در دست بگیرید !
  • با کمک مربیان نحوه  استفاده از مدلهای متفاوت مدیریت پروژه  در استارت آپ ها رو یاد می گیرید !
  • مدیریت زمان را در شرابطی واقعی برای استارتاپ خودتان را فرا میگیرید !

 همه این آموزه ها در رویداد استارتاپ ویکند برای شما فراهم شده است.