معرفی رویداد تجربه محور کارآفرینی ناب

همانطور که میدانید آموزه های استارتاپ ناب Lean Startup ، یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین چارچوب های راه اندازی استارتاپ ها در دنیاست که برای اولین بار توسط اریک ریس ( نویسنده کتاب استارتاپ ناب ) معرفی شد.بواسطه محبوبیت و رشد سریع این رویداد ، سالانه در رویدادی به نام هفته استارتاپ ناب ، تمامی افراد مطرح در حوزه استارتاپ ناب تجربیات و آموزه های خود را در رویدادی به نام هفته استارتاپ ناب با یکدیگر به اشتراک می گذارند ، این رویداد یکی از ارزشمند ترین رویداد های استارتاپی در دنیاست.

بعد از بررسی های فراوان تصمیم بر آن شد که این رویداد را برای اولین بار در ایران برگزار کنیم. رویدادی با محوریت به اشتراک گذاری تجربیات استفاده از متد استارتاپ ناب. رویدادی تجربه محور و کاربردی که هدف آن آموزش و یادگیری از طریق به اشتراک گذاری تجربی است.

همونطور که در جریان هستید سال پیش در سفرم به ایران کارگاه کارآفرینی ناب رو برگزار کردم که فیدبک بسیار خوبی داشت.این کارگاه در سه شهر دیگه ایران در همان زمان محدود برگزار شد. در ادامه رویداد سال پیش ، امسال یک رویداد تجربه محور رو با عنوان هفته کارآفرینی ناب رو قراره برگزار کنیم.

این رویداد ۳ روزه است (سه بعد از ظهر  ۲ الی ۴ آبان ماه )، که الگو گرفته شده از رویداد هفته کارآفرینی ناب در آمریکا است. هدف از برگزاری این رویداد به اشتراک گذاری تجربیات موسسان استارتاپ ها و کسب و کار های موفق محلی با شرکت کنندگان است. بعبارتی در این رویداد مفاهیم آموزشی از طریق به اشتراک گذاری تجربه ارایه خواهد شد.انتخاب سخنرانی ها و محتوای کارگاه ها بسیار با دقت صورت گرفته تا حداکثر بازده آموزشی را برای شرکت کنندگان به همراه داشته باشه !

کد تخفیف drstartup

 

 

بیانیه رویداد رو برای امسال اینه :

در رویداد تجربه محور هفته کارآفرینی ناب ایران، هر سال در یک شهر به بررسی آخرین آموزه‌های استارتاپ ناب الهام گرفته شده ازآموزه‌های اش موریا و اریک ریس می‌پردازیم. در این رویداد تجربه‌های بومی حاصل از به‌کارگیری این آموزه‌ها در سطوح محتلف استارتاپی، شرکتی و سازمانی توسط متخصصین این حوزه با مخاطبین به اشتراک گذاشته می‌شود.‌ شعار این رویداد، تجربه نگاری و بومی‌سازی دانش استارتاپ ناب با نگاه جهانی است.

در کنار ارائه مطالعه‌های موردی، تجربه‌نگاری و آخرین آموزه‌ها و تکنیک‌ها، کارگاه‌های ویژه‌ای نیز توسط متخصصین در راستای عمیق‌سازی آموزه‌ها ارائه می‌شود که مخاطبین می‌توانند در آن‌ها شرکت کنند تا فاصله تئوری و عمل را کاهش داده و از آموزه‌ها در پروژه‌های فردی و سازمانی خود در عمل استفاده نمایند.

این رویداد شامل

۱۴ سخنرانی : سخنرانی ها در دو بخش استارتاپ ها و کسب و کارهای تثبیت شده قراره باشه .

۵ کارگاه تخصصی : فهرست کارگاه ها رو اینجا ببینید

۲ رونمایی : ۲ سورپرایز ویژه داریم

۱ پنل تخصصی در حوزه سرمایه گذاری : قراره به همه سئوالات در حوزه سرمایه گذاری ریسک پذیر پاسخ بدیم

اهداف

بومی سازی دانش استارتاپ ناب در اکوسیستم ایران

به اشتراک‌گذاری و انتقال تجربه‌های به‌کار گیری متدهای استارتاپ ناب

کاربردی کردن دانش استارتاپ ناب در سازمان‌های دولتی و خصوصی

ارائه جدیدترین آموزه‌های استارتاپ ناب

ارتقای سطح علمی عناصر فعال در حوزه اکوسیستم کارآفرینی منطقه

شبکه‌سازی بین فعالان و سرمایه‌گذاران خطر پذیر و نیک اندیش

مخاطبین

مدیران استراتژیک، فناوری اطلاعات و نوآوری سازمان‌های دولتی و نیمه دولتی

موسسین استارتاپ ها

اعضای هیات علمی، مدرسین و مربیان کارآفرینی

مدیران مراکز رشد، مدارس کسب‌و‌کار و شتابدهنده‌ها

سرمایه‌گذاران ریسک پذیر

علاقه‌مندان به مباحث کارآفرینی و استارتاپی

ویژگی‌های بارز

تجربه محوری و انتقال دانش بومی شده توسط صاحبین کسب و کار

مبتنی بر جدید ترین آموزه‌های استارتاپ ناب

ارائه فرصت‌های بکار گیری تکنیک‌های استارتاپ ناب در سازمان‌ها