در ذهن من چیزی بنام شکست وجود ندارد ، آن چیزی که همه از آن بعنوان شکست یاد میکنند من با این عنوان از آن یاد میکنم ! تجربه ای ارزشمند برای موفقیت ! بله ،شکست از نظر من نوعی موفقیت است ، البته اگر آموزه ای که در دل آن نهفته است را درک کنیم !همانطور که قبلا هم در این پست به آن اشاره کردم اینکه فضایی فراهم شود تا افراد از تجربیات ارزشمند در راستای موفقیت ( همان شکست ) صحبت کنند ،بسیار آموزنده و مفید است.خدا رو شکر به تازگی در ایران رویداد های خوبی در فضا سازی این مسئله در حال سازماندهی و برگزاری است ،یکی از این رویداد ها رویداد شکست یا کنفرانس شکست است که در ادامه به معرفی این رویداد پرداخته ام ، حضور در این رویداد چه بعنوان سخنران و چه بعنوان شرکت کننده را به جد پیشنهاد میدم.

نام فارسی: کنفرانس شکست
نام لاتین: FailCon Iran
تاریخ برگزاری: ۱ خرداد ۹۳ ، تهران – ۲۲ May 2014
شعار: اشتباه خود را بپذیر ، موفقیتت را بساز

آدرس وبسایت :http://thefailcon.ir/
توضیح: کنفرانس شکست یک سمینار یک روزه مخصوص کارآفرینان ، سرمایه گذاران ، توسعه دهندگان و طراحان برای شناخت اشتباهات خود و دیگران و آماده شدن برای حرکت در مسیر موفقیت است.
معرفی رویداد:

ترس از شکست را رها کنید و آنرا بپذیرید.

همه ما تاکنون استارتاپ جدیدی تاسیس کرده ایم یا در یک یا چند استارتاپ مختلف کار کرده ایم و در آنها سرمایه گذاری نموده ایم که منجر به شکست شده است. ما افراد باهوشی هستیم و همیشه سعی داریم خود را به کمک جدیدترین تکنولوژی‌ها به روز نگه داریم ، اما همیشه اتفاقات همانگونه که برنامه ریزی شده بودند پیش نمی‌روند. چطور می‌توان پیش بینی کرد کدام یک از تصمیمات ما موفق کدام یک به شکست منجر خواهند شد؟ حقیقتا این امر محال است.
اما این بدین معنا نیست که شما از تلاش خود دست بکشید. هدف ما شروع تبادل تجربیات شما است. از اینکه چه کارهایی به موفقیت نمی‌رسند و چگونه باید “چرخش” کرد ، چرا شما نتوانستید درآمد خود را افزایش دهید ، چه اشتباهاتی را در استخدام و افزایش نیروهای تیم خود داشته اید و چه زمانی متوجه اشتباه خود شده اید.
شما باید بدانید که: شکست یک اتفاق عادی است، این بدین معنا نیست که کار شما بی ارزش بوده است. ما شبیه به هم هستیم ، شما باید از اشتباهات گذشته خود درس بگیرید و در آینده یک اتفاق بزرگتر را رقم بزنید.
کنفرانس شکست برای اولین بار سال ۲۰۰۹ در سانفرانسیسکو برگزار شد. اولین رویداد ما با حضور بیش از ۴۰۰ شرکت کننده برگزار شد و از آن به بعد ما همواره در تلاش برای افزایش این تعداد بوده ایم. ما امیدواریم شما نیز به ما در این کنفرانس بپیوندید و داستان و تجربه شخصی خود را به دانسته های ما اضافه کنید.

اخبار این رویداد را از اینجا دنبال کنید !