دومین مسابقه سخنرانی سخن‌سواران – شریف

بخش قابل توجهی از ارتباطات میان انسان‌ها، در تعاملات شفاهی و گفتگوها اتفاق می‌افتد. به همین سبب، قابلیت‌های کلامی و زبانی شما نقشی تعیین‌کننده در میزان اثربخشی بسیاری از اعمالتان در زندگی ایفا می‌کند. ارتقای ظرفیت‌های زبانی و هوش کلامی و کسب مهارت‌های سخنوری، نه تنها بر کیفیت ارتباطات شما با دیگران موثر است؛ بلکه در تقویت اعتماد به نفس، کاهش استرس و نهایتا ارتقای کیفیت کل زندگیتان تاثیرگذار است.

اهمیت این موضوع نه تنها در زندگی شخصی بلکه به وضوح و حتی بیشتر از آن در زندگی و موفقیت‌های کاری یک فرد در هر جایگاهی که باشد، تاثیر‌گذار است. مهم است که با درک این موضوع نسبت به فراگیری آن گامی برداشته شود.

جالب است بدانید دبیرخانه‌ی “مسابقات سراسری سخن‌رانی شریف” به‌دنبال برگزاری موفق “نخستین مسابقه سخن‌رانی سخنسواران که در زمستان سال گذشته و با حضور اساتیدی چون استاد مدقالچی، دکتر فیض بخش، دکتر شیری، رامبد جوان و … اتفاق افتاد و با استقبال بی‌نظیر مخاطبین مواجه شد، در آستانه‌ی برگزاری “دومین مسابقه‌ی سخنسواران” می‌باشد.

این مرکز به موازات دوره‌ی دوم این چالش کشوری که در تاریخ ۲۵ اردی‌بهشت برگزار می‌گردد، مسابقه‌ای نیز تحت عنوان ” جشنواره اِلمانهای گرافیکی مسابقه سخن‌رانی سخن‌سواران ” در دو بخش طراحی پوستر و نشان مسابقه تدارک دیده است تا با برداشتن یک‌گام در حوزه‌ی هنرهای تجسمی در راستای ترویج هر‌چه بیش‌تر اهداف عالیه‌اش در بین سایر اقشار جامعه قدم بردارد.

بدین‌وسیله از تمامی علاقه‌مندان به سخن‌رانی دعوت به عمل می‌آید با مطالعه‌ی آیین‌نامه و ثبت‌نام در وب‌سایت مسابقه، توانایی‌های کلامی خود را در بوته‌ی آزمایش بگذارند. آن دسته از افراد نیز که متقاضی شرکت در جشنواره‌ی طراحی المان‌های گرافیکی مسابقه می‌باشند می‌توانند با مراجعه به آیین‌نامه‌ی مختص این جشنواره‌، جزییات مرتبط با شرکت در آن را ملاحظه فرمایند.

همچنین  دبیرخانه مسابقه سخنرانی شریف در جستجوی یافتن بهترین شعار متناسب با اهداف مسابقه، از افراد خلاق و علاقه‌مند دعوت می‌نماید با ارسال شعار پیشنهادی خود به ایمیل مسابقه در این حرکت همراه ما باشید. به بهترین شعار بلیط شرکت رایگان در مسابقه اهدا خواهد شد.