دوستان مختصص کسب و کار در حوزه استارتاپ ها ،حضور در این رویداد رو پیشنهاد میدم ، تیم برگزار کننده و علمی این رویداد رو می شناسم  ،متاسفانه من به دلیل حضور در استارتاپ ویکند بیرجند بعنوان مربی امکان حضور در این رویداد رو ندارم ،ولی تعداد ی از دوستان بسیار خوبم از مشهد در این رویداد حضور خواهند داشت.

اطلاعات این رویداد رو میتونید از اینجا بگیرید !

service-jam

این برنامه بخشی از برنامه بین المللی طراحی خدمات است(Global Service Jam) که ترجمه آن را “دورهم برای طراحی خدمات” نامیده ایم. محملی آزادتر از محیط تحصیلی و شرایطی برای تجربه طراحی خدمات در گروه هایی که با توجه به علاقمندی ها تشکیل شده است. این برنامه به صورت همزمان و در بیش از ۱۰۰ شهر دنیا برگزار شده و شرایطی را فراهم می کند تا علاقمندان در یک کار تیمی سریع در دو روز تجربه ای از طراحی خدمات، در کنار هم داشته باشند.

چهارسال پیش این برنامه با ایده آقایان “مارکوس هورمس” (Markus Hormess) و “آدام لارنس”(Adam Lawrence) از گروه طراحی “کار-بازی-تجربه” (Work•Play•Experience) و همیاری تعدادی از علاقمندان به طراحی خدمات در کشورهای مختلف آغاز شد و تا کنون نیز ادامه یافته است. این برنامه توانسته است جایزه مهم سایت Core77 را در زمینه طراحی خدمات کسب نماید. (برای کسب اطلاع بیشتر از این مسابقه به این لینک مراجعه نماید.)
این برنامه از سال ۲۰۱۲ در تهران نیز با همت پایگاه اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی برگزار شده است. سال گذشته برنامه تهران به عنوان بزرگترین جم دنیا از نظر تعداد شرکت کنندگان معرفی گردید.
امسال تهران برای سومین سال پس از برگزاری موفق دو دوره این برنامه در سالهای ۹۰ و ۹۱ به عنوان نماینده ایران، در این برنامه جهانی شرکت خواهد کرد تا طراحی خدمات بیش از پیش در کشور معرفی شده و علاقه مندان با انجام یک پروژه عملی، درطول دو روز با مبانی طراحی خدمات و ابزارهای محدودی که توسط مسئولین گروه ها تعیین می شود آشنا شوند. برنامه امسال با تفاوتهایی نسبت به سالهای گذشته برگزار خواهد شد و علاوه بر تمرین طراحی خدمات، گروه ها می بایستی ایده خود را به صورت یک کسب و کار، مدل سازی و نقاط قوت و ضعف آن را مشخص نمایند.

جهت اطلاع از زمان و مکان برگزاری ،نحوه ثبت نام و…. به اینجا بروید !